Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Csisztu Mihály (1933-2008): Szolnoki városkép, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat IV bélyegzéssel a hátoldalán, feltekerve, 24x56 cm
10228.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos és kisebb szakadással. 30,5x23 cm
10229.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Lányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Üvegezett fakeretben, 49x31 cm
10230.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halastó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 81/100. Lapszéli néhány kevés apró folttal, 25×43,5 cm
10231.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10232.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Villamos. Kréta, papír. Egyik jelzett. Lapszéli vágásokkal és paszpartuzás nyomaival. 38x32,5 cm.
10233.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Dabis Blanka, Ferenczy Jenőné (1909-1980), 4 db mű: Szárnyasoltár terve, Szent Margit alakjával, 1937. Ceruza, papír vagy hártyapapír, jelzett. 24x35 (papír) és 25x9 és 25x16 cm közötti méretekben.
10234.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Dalos Viktória (1971-): Színes kép, 1995. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 20x31 cm
10235.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dandé József (1911-1969): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle foltos és sérült. 16,5x18,5 cm
10236.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Decsy Etelka (XX. sz. első fele): Vízimalom. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 59×79,5 cm
10237.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Deliné Bacher Rózsi (1897-1956): Női akt divatos ruhában és táskával. Tus, papír, jelzett. Sérült, kissé foltos. 29,5x21cm
10238.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Dienes István (1905-1977): Lány imakönyvvel, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli vágással, 12x7,5 cm
10239.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen