Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Magyar József (1957-): Csirke az asztalon. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x50 cm.
10468.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Magyar József (1957-): Galilei pápaszeme. Akvarell, pasztell, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 75x105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10469.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Magyar Krisztina (1968-): "Stations" - Állomások, 2002. Hidegtű, papír, jelzett. 59x29 cm
10470.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Makoldy József (1890-1957): Dr. Molnár Imre zenetudós, énekpedagógus, főisk. tanár portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10471.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Istók János szobrász portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzés nélkül. 18x11 cm
10472.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Kornis Gyula római katolikus pap, piarista szerzetes, filozófus, egyetemi tanár, kultúrpolitikus, 1938-ban rövid ideig képviselőházi elnök portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x12 cm
10473.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Lázár István író, költő, forgatókönyvíró portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10474.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Nádler Róbert festőművész portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 20x12 cm
10475.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Némethy Ella operaénekesnő portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10476.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Romek Árpád festőművész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10477.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Makoldy József (1890-1957): Szinnyei József (1857-1943) nyelvész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagjának portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadással. 18x11 cm
10478.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Makoldy József (1890-1957): Vámossy Zoltán (1868-1953) orvos, farmakológus, egyetemi tanár, lapszerkesztő, a Magyar Tudományos Akadémia levelező tagjának portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10479.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen