Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Hetényi Tibor (1891-1977): Táncosok. Tempera, pasztell, papír, jelzés nélkül, sérült, paszpartuban, 82x57 cm
10348.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
10349.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
10350.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Honti Nándor (1878-1961): Gerő András vagy Béla, Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író egyik fiának fiatalkori portréja, 1919. Ceruza, papír. Jelzett. 12x7,5 cm
10351.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
10352.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
ifj. Imre István (1950-): A tónál. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E/A jelzéssel. 24,5x29,5 cm
10353.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Istókovits Kálmán (1898-1990): 4 db freskóterv. Ceruza, papír. Jelzett. Egy darab üvegezett fakeretben. 14x9 cm körüli méretekben.
10354.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
10355.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Istókovits Kálmán (1898-1990): Magyarok csillaga. Ceruza, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 24x18 cm.
10356.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
10357.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Iván Szilárd (1912-1988): Kíváncsi. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×19 cm
10358.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Iván Szilárd (1912-1988): Menekülő lányok feketében, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 12,5x10 cm
10359.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen