Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 30×40 cm
10360.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Jakab Imre (1937-): Nero-grigio. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/10). 32,5x18 cm
10361.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Jaksa István (1894-1982): A Vezúv látképe, Pompeji. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24,5 cm
10362.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jaksa István (1894-1982): Csendes-tenger (Capri). Olaj, karton, hátoldalán jelzett és Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24 cm
10363.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jálics Gyula (1940-2016): Belső udvar (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 69×50 cm.
10364.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Hazafelé (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×50 cm.
10365.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Oroszlános erkély (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×50 cm.
10366.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Soproni udvar. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 70×50 cm.
10367.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jaroslav Svab (1906-1999): Fej. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (121/130), 24,5×18 cm
10368.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Joanovits István (1912-1995): Kardvirágok. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Szinyei Merse Teremben. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100×70 cm
10369.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Jodál Ágnes (-): 4 db jelmezterv Gozzi Szarvaskirály c. előadásához, Miskolc, Nemzeti Színház, 1990. Vegyes technika, papír. Egyik a hátoldalán jelzett. 29,5x15 és 50x21 cm körüli méretekben.
10370.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
10371.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen