Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Dienes István (1905-1977): Levétel a keresztről, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 17x9 cm
10240.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dienes István (1905-1977): Társaság, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 12x9 cm
10241.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Enteriőr (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (5/160). Kisebb lapszéli gyűrődésekkel. 32x25,5 cm
10242.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Hegedűs óriáskerék előtt, vidámparknál (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (15/160). Kisebb gyűrődésekkel. 34x25,5 cm
10243.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 1/35 számozással. 35x24 cm
10244.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dobesch Máté (1978-): Költők kertje, 2003. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. 31x24 cm
10245.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Dorote Simic (-): Tisza, 1998. Akvarell, papír, jelzett. 36×50 cm
10246.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Ducsay Béla (1893-1967): Faluvége (. Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán töredékes hagyatéki pecséttel, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, 31x48 cm
10247.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (1/10), lapszéli hajtásnyomokkal, 19,5x16,5 cm
10248.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 10 db mű: Városrészletek, több alakos kompozíciók, tájképek, absztrakt kompozíciók. Akvarell, ceruza, monotípia, papír, részben jelzett, részben sérült, 30x44 cm körüli méretekben
10249.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 8 db mű: Városrészletek, akt, absztrakt kompozíciók. Akvarell, monotípia, papír, egyik jelzett, részben sérült, 30x42 cm körüli méretekben
10250.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ék Sándor (1902-1975): Lány portré. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos. 32,5×25,5 cm
10251.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen