Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Cakó Ferenc (1950-): Merengő (cím nélkül), 1998. Airbrush, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott keretben. 40x40 cm
10216.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Conrád Gyula (1877-1959): A pécsi székesegyház, 1925. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli elszíneződésekkel, 28×36 cm
10217.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Conrad Gyula (1877-1959): Dunaparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, jobb felső sarkában kisebb ázásnyommal és törésnyommal, 29,5×38,5 cm
10218.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
10219.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alak. Olaj, karton, jelezve jobbra középen lent. Szélén kisebb szakadással. 57,5x42 cm. Üvegezett fakeretben.
10220.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arckép. Olaj, karton, jelezve középen lent. Fakeretben, 47x42 cm
10221.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt és arc, 1984. Színes ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14,5×25 cm
10222.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Páros, 1984. Kréta, papír, jelzett, paszpartuban, 14×20 cm
10223.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 42x29,5 cm
10224.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelzett, plexiüvegezett keretben, 30×21 cm
10225.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 24×15 cm
10226.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Csisztu Mihály (1933-2008): Budapesti körpanoráma, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, Csisztu Mihály autográf ajánlásával, feltekerve, 10x79,5 cm
10227.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen