Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Bodri Ferenc (1943-2021): Szabad Föld. Linómetszet, papír, jelzett, 30x20 cm
10204.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Bodri Ferenc (1943-2021): Üvegházban. Linómetszet, papír, jelzett, 30x20 cm
10205.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Bojtor Károly (1933-1999): Tél a hegyekben. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 80x60 cm.
10206.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Boldizsár István (1897-1984): Delelő gulya. Rézkarc, papír, jelzett, néhány apró folttal, 11,5×28,5 cm
10207.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Boldizsár István (1897-1984): Nagybánya környéki táj templommal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, néhány egészen apró folttal, 19,5x24 cm.
10208.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Borsos Miklós (1906-1990): Álló női hátakt. Rézkarc, papír, jelzett, 16x6,5 cm
10209.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Borsos Miklós (1906-1990): Merengő. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5x29 cm
10210.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Borsos Miklós (1906-1990): Olvasó lány. Rézkarc, papír, jelzett, 23x32 cm
10211.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Bortnyik Sándor (1893-1976): Alakok, linómetszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 11,5×8,5 cm
10212.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Budai Tibor (1946-): Kuruc-labanc világ. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI/VII. számozással, üvegezett fakeretben, 10×15 cm
10213.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Buhály József (1945-): Dunai bárkák. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban, 28×38 cm
10214.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Burján Éva (Gál Emese Éva, 1955-): A csíksomlyói templom, 1989. Linómetszet, papír, jelzett, lapszéli apró sérüléssel, 34,5x24 cm
10215.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen