Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

10264.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
10265.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Fehérvári Károly (XX. sz. vége): Táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm.
10266.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Félegyházi László (1907-1986): Portré. Pasztell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 57×47 cm
10267.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Fényes Adolf (1867-1945): Koldus. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle foltos, 33×23 cm
10268.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Fenyvesi Tóth Árpád (1950-2014): USA történet, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (14/50). Törésnyomokkal. Lapszéli folttal. 30x30 cm.
10269.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Ferdinánd Judit (1942-2015): Déri Miksa mérnök, feltaláló portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10270.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ferenczy Zsolt (1970-): Csendélet, 2001. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×39 cm, üvegezett fakeretben.
10271.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Fery Antal (1908-1994): Michelangelo. Fametszet, papír, jelzett, apró foltokkal, üvegezett fakeretben. 17x20 cm
10272.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Flache Gyula (1892-1967): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Javított. Sérült. 50x40 cm
10273.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Fontos Sándor (1920-1991): Eső után. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 25x70 cm
10274.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Formanek Barbara (1976): Tejút, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/10 számozással, 15×15 cm
10275.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen