Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Formanek Barbara (1976-): Tükröződés I., 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII./XXII. számozással, 16×40 cm
10276.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Formanek Barbara (1976-): Tükröződés II., 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. X./XIII. számozással, 26×40 cm
10277.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), lapméret: 50x35 cm
10278.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10279.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x26,5 cm
10280.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Fülöp Tibor (1961-): A magyar géniusz (cím nélkül). Olaj, fa. Jelzett. Kissé laza és sérült fakeretben. 40x30 cm
10281.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Földváry jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet karaffával. Olaj, karton. Sérült. 31x36,5 cm
10282.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gaál Csilla (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Misztika. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 70×50 cm
10283.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Pozsony. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 13×10 cm
10284.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gacs Gábor (1930-2019): Emlék. Rézkarc, papír, jelzett. Szín variáció, kiállítási anyaghoz. 29,5×18 cm
10285.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gacs Gábor (1930-2019): Kutató laboratórium. Rézkarc, papír. Jelzett. Lapszéli apró szakadással. 20x27 cm
10286.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Gácsi Mihály (1926-1987): Malomtó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/100), 29×39 cm
10287.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen