Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Nagy Gábor György (1966-): Mindenkire süt... IV., 2004. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (12/22), 22×23 cm
10516.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Nagy Gábor György (1966-): Rotáció (cím nélkül). Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./VI. számozással, 41×41 cm
10517.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Nagy Károly (működött a XX. sz második felében): Repülés I., 1980 körül. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 52,5×52,5 cm
10518.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Nagy Károly (működött a XX. sz második felében): Repülés II., 1980 körül. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 52,5×52,5 cm
10519.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Nagy Lajos (1956-): Női akt asztalnál. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 43x35 cm
10520.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Nechánszky József (1936-), Picasso után: Anya gyermekével, 1970. Rézkarc, papír, jelzett, , üvegezett fakeretben, 15×10 cm
10521.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Nechánszky József (1936-): Balatoni táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×29,5 cm
10522.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Nemes Tibor (1955-): Az ősz színei. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 35×49 cm
10523.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
10524.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Gondolatok és jegyzetek a művészetről (könyv terve?). Ceruza, papír. Jelzett. 21x34 cm
10525.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Nolipa István Pál (1907-1986): Irmuska tanul (a festő lánya), 1955. Tus, karton. Jelzett. 30x22 cm
10526.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Kertek alján, 1954. Ceruza, papír. Jelzett. Néhány kevés egészen apró folttal. 13x19 cm
10527.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen