Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Kerti Károly (1917-1986): Esztergom, Tanítóképző. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm
10396.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kiss Elek (1938-1995): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve balra középen (KE 92). Fakeretben. 30x40 cm.
10397.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Kiss Elek (1938-1995): Ladyke (kutyaportré), 1995. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x29 cm.
10398.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
10399.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kiss Péter (1957-): Esernyős. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: ?/100. Üvegezett fakeretben. 9,5x6,5 cm
10400.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Kiss Péter (1957-): Nyomdász. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 15/100. Üvegezett fakeretben. 11,5x9,5 cm
10401.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Kiss Zoltán (1965-): Gesztusok (cím nélkül), 2003. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 9/13, 64,5x90 cm
10402.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kiss Zoltán (1965-): Tércsomók III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 2/13, 31x41 cm
10403.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Klossy Irén (1943-): Baja, 1932. Linómetszet, papír, jelzett, apró lapszéli szakadással, 29,5x38,5 cm
10404.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Klossy Irén (1943-): Hajójavító (Baja?). Fametszet, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm
10405.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Klossy Irén (1943-): Kikötő (Baja?). Fametszet, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm
10406.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Kohán Ferenc (-): Táj. Akvarell, papír, jelzés nélkül. 36x54 cm. Üvegezett fakeretben.
10407.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen