Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Gács Sándor (XX. sz. közepe): Útépítők, 1948. Tempera, papír, jelezve jobba lent, 31×45 cm
10288.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gadányi Ferenc (1912): Temetés. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 13x12,5 cm
10289.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gadányi Tosa Ferenc(1912-?): Három szent, 1930as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 10x8 cm
10290.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Gadányi Tosa Ferenc (1912-?): Sötét angyal, fehér akt, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 16,5x12 cm
10291.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gadányi Tosa Ferenc(1912-?): Társaság, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lap széle vágott. 10x9,5 cm
10292.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gádor Emil (1911-1998): Csónak a vízparton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10293.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet. Kréta, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19,5x28,5 cm.
10294.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Gamenczy Margit (1937-2009): Cím nélkül, 1983. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x39,5 cm
10295.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Gebhardt Béla (1901-1990): Omis, pihenő halászbárkák (Dalmácia, Horvátország, Jugoszlávia), 1965. Akvarell, papír, Jelzett. Javított. Kartonra kasírozva, 23×32 cm
10296.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Gebhardt Béla (1901-1990): Trogiri látkép (Dalmácia, Horvátország, Jugoszlávia), 1965. Akvarell, papír, Jelzett. Javított. Kartonra kasírozva, 22,5×32 cm
10297.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
10298.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Frühling. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm
10299.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen