Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

B. Hajdu László (1926-1998): Gitározó lány, olaj, vászon, jelzett, 65x50 cm
10168.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
B. Séday Mária (1925-2009), 3 db rajz egy paszpartuban: Macska, Enteriőr és fa. Tus, toll, papír, jelzett, B. Séday Mária autográf ajándékozási soraival. 5x4,5 és 12x7,5 cm közötti méretekben.
10169.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
10170.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10171.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10172.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Babos Éva (1948-): Tanya. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 44×70 cm
10173.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Bakányi Gyula (1955-): Család, akvarell, papír, jelzett, 29,5×20,5 cm
10174.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bakányi Gyula (1955-): Iskolás fiú, tempera, karton, jelzett, 39,5×50 cm
10175.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Balássy Éva (1951-2014): Alakok (cím nélkül, kétoldalas mű), 1985 körül. Vegyes technika, papír (boríték), jelzett a hátoldalán. Schéner Mihály részére címzett. 11,5x16 cm
10176.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Balázs György (1927-2015): Figura. Nyomat, papír, jelzett, papírra kasírozva. 35x23 cm
10177.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Hangulatos táj, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x31 cm
10178.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Híd, 1997. Akvarell, papír, jelzett, 20x31 cm, üvegezett fakeretben.
10179.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen