Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Meggyes László (1928-2003): Íriszek. Olaj, farost jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50×60 cm. Üvegezett keretben.
10048.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Hegedűs László (1870-1911): Történelmi jelenet, 1897. Akvarell, ceruza, karton. Jelzett. Hátoldalán Hegedűs László hagyatéki raglappal. Üvegezett fakeretben. 17,5x50 cm
10049.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
10050.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Radnay Miklós (1900-1945): Napfényes táj. Olaj, karton, jelzett, kopott fakeretben, 24×28,5 cm
10051.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Eszik Alajos (1953-): Megelőző csapás. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. 50×66 cm.
10052.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
10053.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Mez, Alfred (1887-1955), német-svájci művész, 3 db mű: Női aktok. Akvarell, papír, egyik jelzett. Papírra kasírozva. 29×42,5 és 41x53 cm közötti méretekben.
10054.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Fuad Al-Futaih (1948-2018), jemeni művész: Hármasfogat (cím nélkül). Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben, 36,5x33,5 cm
10055.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Párkányi Raab Péter (1967-): Csiga. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/16, lap tetején apró elszíneződéssel, 30x29 cm.
10056.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Zombory Lajos (1867-1933): Megvadult ló. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 18×20,5 cm
10057.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Alakok. Ceruza, papír, jelzett. Elszíneződéssel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 17×18,5 cm
10058.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Festő és modell. Tus, papír, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, 8×10,5 cm
10059.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen