Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. 55x68 cm
10072.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Ferenczy Valér (1885-1954): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 75,5x104 cm. Apró sérülésekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10073.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Erich Buchholz (1891-1972): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1921-1971. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (75/75). 31x35,5 cm
10074.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Menyhárt Tamás Menyus (1966-): Kavargás (cím nélkül). Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10075.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
J. Fehér Kató (1897-): Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm
10076.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Faragó Ágnes (1951-): Városkép, 2019. Akril, farost, jelzett a hátoldalán. 75x31 cm
10077.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
D. Némethy Miklós (1880-?): Dévajkodók, 1934. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán Nagy Balogh János Egyesület korabeli raglapjával. Fakeretben. 85x70 cm
10078.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Holló László (1887-1976): Szekér öszvérekkel, 1955. Tus, papír, jelzett. Hátoldalán Déri Múzeum eredetiségigazolásával 1995-ből. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x29 cm
10079.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos, (1890-1971): Virágok, 1941. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldalán korabeli töredékes Műcsarnok, Bp. kiállítási raglappal. 60×50 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
10080.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Némethy Györgyi, XX. sz. első fele: Virágzó park. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm
10081.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Kocsis Lénárd (1958-): Hölgyhódítás. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24x18 cm
10082.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Kassák Lajos (1887-1967): Olvasni (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm
10083.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen