Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Riskó György (1955-2014): A nap tüze, 1994. Akvarell, papír. Jelzett. 29,5x42 cm
10600.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Riskó György (1955-2014): Ló és ember, 1994. Akvarell, papír. Jelzett. 42x29,5 cm
10601.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Rolek Gábor (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Emese. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 31,5×24 cm
10602.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Rónai Antal (1926- ): Tavaszi út. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10603.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Ruben Mashinyan (-): Aktok. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 42x31,5 cm
10604.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Álló női akt, 2005. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 110×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10605.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
10606.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Színes kép (olvashatatlan címmel), 2000. Vegyes technika, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, 79×60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10607.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet, 2004. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 118×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10608.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Vázlat egy jobb időbe II. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, üvegezett fakeretben. 28×19 cm
10609.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő nő (akt), 1998. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 41×27 cm.
10610.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Ruttkay Sándor (1951-): Emlékezés. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 18/30. Lapszéli apró szakadásokkal. 11x10 cm
10611.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen