Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): "Ilyenek a nők". Pasztell, papír, jelzett. Paszpartuban. 40×27 cm
10576.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Földanya "Gea" (Ajkai részlet járókelőkkel). Vegyes technika, kollázs, karton, jelzett. 50×70 cm
10577.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Engedjétek hozzám... (Jézus gyerekekkel). Színezett rézkarc, papír, jelzett (Vogel pinx). Lapszéli elszíneződésekkel és kisebb szakadással. 63×48 cm.
10578.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Prihoda István (1891-1956), Leonardo után: Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Hajtásnyommal. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 26x15,5 cm
10579.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Prokop Péter (1919-2003): Kalocsai utca, 1952. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 32,5×48 cm
10580.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Prokop Péter (1919-2003): Világ terhe alatt, 1984. Olaj, papír, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával. 25×35,5 cm
10581.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 26x34 cm
10582.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
10583.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
10584.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rác András (1926-2013): Őszi virágok. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 46x19 cm
10585.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 41,5x31,5 cm
10586.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Akvarell, pauszpapír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 57x23,5 cm
10587.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen