Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Radnai Panni (1904-): 22 db tanulmányrajz, közte híres személyiségek (Babits Mihály, Szigethy István, Mészöly Dezső) arcképei, több női akt és néhány állat (kutya, tacskók, borjú) rajz. Klf. technikák, papír, többségében jelzett. Részben kissé foltos. Különféle méretekben.
10588.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Raoul Ubac (1910-1985): 2 db litográfia a Derriere le miroir 251. számában. Litográfia, papír. 24x32 és 29x25,5 cm. Jelzés nélkül. 23+1 p. Francia nyelven. Párizs, é.n., Galerie Maeght. Kiadói illusztrált papírborítóban.
10589.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
10590.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Rau Tibor (1934-2009): BKV jövőkép: szégyentábla (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Hátoldalán Ludas Hírlap felirattal. 26x20,5 cm
10591.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Rau Tibor (1934-2009): Jenőke, menjen vissza a feleségéhez... (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 29,5x21 cm
10592.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Raymond Joseph: St. Louis, 1917. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 27x19 cm
10593.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Reich Gábor (1951-): Július. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×24,5 cm.
10594.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Remsey Jenő (1885-1970): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 18x30 cm.
10595.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Reuter Ágoston (1893-1966), 2 db mű: Női aktok. Szén, papír. Egyik jelzett és datált (Reuter 923), másik jelzés nélkül. Paszpartuban. 25×17,5 és 22,5x27,5 cm.
10596.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Révész Napsugár (1944-): Házak, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10597.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Révész Napsugár (1944-): Kerítés. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10598.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Révész Napsugár (1944-): Malom, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10599.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen