Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Varga Mátyás (1910-2002): Alsóvárosi templom (Szeged), 1981. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19×29 cm
10708.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Varga Mátyás (1910-2002): Arckép, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7×5,5 cm
10709.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Varga Mátyás (1910-2002): Balatoni naplemente, 1955. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, 37,5×24 cm
10710.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Varga Mátyás (1910-2002): F. Chopin szülőháza, 1967. Tus, toll, papír, jelzett, paszpartuban, 23×31 cm
10711.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Varga Mátyás (1910-2002): Leányarckép, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7,5×6 cm
10712.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Varga Mátyás (1910-2002): Mátyás templom (Budapest), 1987. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (56/100), 24,5×19,5 cm
10713.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Varga Mátyás (1910-2002): Mezőről hazafelé tartó család, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 14,5×15,5 cm
10714.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Varga Mátyás (1910-2002): Önarckép, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 10,5×6,5 cm
10715.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
10716.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Dusnok, 1962. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 19×24 cm
10717.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Táj, 1934. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 13,5×19 cm
10718.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Tehénpásztorlány. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5×38 cm
10719.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen