Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Tulipán László (1943-2007): Nagyváthy János portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29,5 cm
10684.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Turi Endre (1935-2024): Gép és kézi öntés. Linómetszet, papír, jelzett. 30x20 cm.
10685.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Turi Endre (1935-2024): Négyes öntés. Linómetszet, papír, jelzett. 20x30 cm.
10686.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Turi Endre (1935-2024): Zománc olvasztó. Linómetszet, papír, jelzett. 20x30 cm.
10687.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ujváry Lajos (1925-2006): Dózsa, 1961. Akvarell, tus, papír, jelzett. 17x12,5 cm
10688.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Uzonyi Pál (1923-1986): Hortobágyi híd - Túrkeve, 1976.. Akvarell, pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 35×49 cm
10689.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
V. Tóth László (1930-2001): Malom. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (3/100). Üvegezett fakeretben. 19x21 cm
10690.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10691.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Váci András (1928-1989): Simon István portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10692.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Legelő állatok. Olaj, farost, jelzett, sérült. Paszpartuban. 39×53 cm
10693.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Őszi erdő. Olaj, karton, jelzett. Kopott fakeretben. 56×44 cm
10694.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Vihar után. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×44 cm
10695.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen