Es ist zu lizitieren
10026.
517. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Grafiken
130 000 HUF
352,30 EUR, 406,25 USD
130 000 HUF
Csóka László (1967-): Ébredés színjátéka, 2025. Olaj, vászon, jelezve balra lent: Csóka 25. 120x90 cm. Kiállítva: Fejér Vármegyei Képzőművészek V. Nyári Tárlata, Velencei Tavi Galéria, Gárdony, 2025. Reprodukálva a tárlat katalógusában (oldalszám nélkül).
KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |