Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 165

20806.

Rufpreis:
3 000 HUF

20807.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fröhner, Eugen: Lehrbuch der Arzneimittellehre für Tierärzte. Stuttgart, 1903, Ferdinand Enke, XVI+544 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
20808.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fröhner, Eugen: Lehrbuch der Arzneiverordnungslehre für Tierärzte. Stuttgart, 1904, Ferdinand Enke, VIII+406+(4) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, részben kissé fakó borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
20809.

Rufpreis:
2 400 HUF

Réthly Antal: Időjárás és éghajlat. Bp., 1921, Pátria. Kiadói foltos egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20810.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyürki László: A körmendi szemorvos. Batthyány Boldog László. A szerző, Gyürki László (1932-2025) plébános, tanár, a teológia doktora által dedikált példány. Körmend, 2004, Szegények Orvosa Körmendért Alapítvány, 94 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20811.

Rufpreis:
1 400 HUF

vitéz Lengyel Endre: Szeged-környéki homokfajták összehasonlító kőzettani vizsgálata. Szeged, 1931. 14p. 2 t fűzve, + Kőrössy László: Hernádzsadány könyékének földtani leírása. Bp., 1940. 29p.
20812.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csermely Péter: A rejtett hálózatok ereje. Mi segíti a világ stabilitását? Bp., 2005, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kötéstáblán sérülés.
20813.

Rufpreis:
3 000 HUF

Deáky Zita: A hivatalos és a hagyományos gyógyítás a magyar történeti forrásokban. Doktori mestermunkák. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20814.

Rufpreis:
3 000 HUF

Darwin, Charles: Fajok keletkezése I-II. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20815.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20816.

Rufpreis:
2 800 HUF

20817.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF