Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 165

Bolz, Walther: Lehrbuch der allgemeinen Chirurgie für Tierärzte und Studierende. Stuttgart, 1951, Ferdinand Enke, XVI+498+[2] p. Szövegközti fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal.
20782.

Rufpreis:
2 000 HUF

Liek, Erwin: Rákbetegség, rákgyógyítás, rákmegelőzés. Bp., 1936, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20783.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hummel, [Christian August]: Handbuch der Erdkunde. Ein Hausbuch des geographischen Wissens. 1. Band. Leipzig, 1876, J. M. Gebhardt, X+624 p. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel.
20784.

Rufpreis:
2 000 HUF

Norman K. Hollenberg (szerk.): Atlas of hypertension. Philadelphia, 2009, Current Medicine Group-Springer. VII+334 p. Angol nyelven. 6. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, CD-melléklettel, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
20785.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Nagy pók, rovar témájú könyvgyűjtemény, főként angol nyelven
20786.

Rufpreis:
10 000 HUF

Eric S. Orwoll (szerk.): Atlas of osteoporosis. Philadelphia, 2009, Current Medicine Group-Springer. VII+215 p. Angol nyelven. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, CD-melléklettel, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
20787.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

James D. Crapo (szerk.): Atlas of chronic osbstructive pulmonary disease. Philadelphia, 2009, Current Medicine Group-Springer, 182 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, CD-melléklettel, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
20788.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

John M. Mehrtens: A világ kígyói - képekben. Ford.: Korsós Zoltán, Farkas Balázs. Bp., 1994,SubRosa, 462+11 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20789.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Dr. Karácsony Ferenc: A Kannabinoid Medicina világa. Útmutató állapotfelméréshez és a CBD olajok használatához. Kaposvár, 2019. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20790.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Uher Ferenc: Őssejt-biológia. Bp., 2017, Medicina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20791.

Rufpreis:
6 000 HUF

20792.

Rufpreis:
6 000 HUF

Brian Greene: Az elegáns univerzum. 2003, Akkord Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20793.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF