Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 165

Reinhart Blochmann: Luft, Wasser, Licht und Wärme. Neun Vorträge aus dem Gebiete der Experimental-Chemie. Aus Natur und Geisteswelt 5. Bändchen. Leipzig, 1907, B. G. Teubner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, címlapon bejegyzéssel.
20890.

Rufpreis:
1 000 HUF

20891.

Rufpreis:
800 HUF

2 darab orvosi könyv egybekötve. Székács Béla szerk.: A Budapesti Kir. Orvosegyesület 1893-iki Évkönyve. 1894 + Dr. Janny Gyula: Emlékbeszéd Dr. Lumniczer Sándor felett. Foltos félvászon kötés.
20892.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

3 db ornitológiai témájú kiadvány: Kelemen Attila: Madaras könyv; dr. Keve András: Magyaroszág Madarainak névjegyzéke; Renate és Siegfried Schön: Nesztelen szárnyakon,
20893.

Rufpreis:
800 HUF

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, borítón Horváth Jenő grafikájával.
20894.

Rufpreis:
800 HUF

20895.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Czelnai Rudolf - Szepesi Dezsőné: Meteorológia. Műszaki értelemező szótár 56. Bp., 1986, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés.
20896.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Smith, Edward: A tápszerek. Ford.: Hőgyes Endre. Átvizsgálta: Fodor József. Bp., 1977, K. M. Természettudománmyi Társulat, XIV+2+443 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
20897.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20898.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF