Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 165

20866.

Rufpreis:
1 600 HUF

20867.

Rufpreis:
1 600 HUF

Brill, Alexander: Das Relativitätsprinzip. Eine Einführung in die Theorie. Abhandlungen und Vorträge aus dem Gebiete der Mathematik, Naturwissenschaft und Technik 3. Leipzig-Berlin, 1920, B. G. Teubner, IV+43+(1) p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban.
20868.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kunský, Josef: Reise in die Unterwelt : Die Karsthöhlen der Tschechoslowakei Prag:, 1954. Artia,, 146p. Kiadói egészvászon kötésben.
20869.

Kunský, Josef: Reise in die Unterwelt : Die Karsthöhlen der Tschechoslowakei
Prag:, 1954. Artia,, 146p. Kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
1 600 HUF

M. Bagheri szerk: A Vocabulary of Mathematics: English-Persian, Persian-English ; Edition, 2 Teheran, 1993. Farhangan Publications, 445 p. Kiadói papírkötésben
20870.

Rufpreis:
1 600 HUF

20871.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fabinyi Rudolf: Két isomér monobromnitronaphthalinról. Bp., 1876, MTA (Athenaeum-ny.), 12 p. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzővel. (Ritka!)
20872.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pogány Béla: A fény. Pantheon Ismerettára. Bp., 1921., Pantheon, 1 t + 366+2 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban.
20873.

Rufpreis:
1 600 HUF

Camille Flammarion 2 műve:  A világ vége. Ford.: Kenedi Géza. Bp., én., Légárdy, 224+1 p. 8. kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, szakadt, foltos címlappal, javított címképpel.;  Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés, 181+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az első két lap laza, ajándékozási és névbejegyzéssel.
20874.

Camille Flammarion 2 műve:

A világ vége. Ford.: Kenedi Géza. Bp., én., Légárdy, 224+1 p. 8. kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, szakadt, foltos címlappal, javított címképpel.;

Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés, 181+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az első két lap laza, ajándékozási és névbejegyzéssel.

Rufpreis:
1 600 HUF

Urbán János: Fölszakadnak a felhők. DEDIKÁLT! Szubotica, 1958, Minerva. Kiadói foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
20875.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oltay Károly: Geodézia. Tan- és kézikönyv mérnöki használatra IV. kötet: A magasságmérés műszerei és módszerei (150 ábrával). Bp., 1920, Németh József Technikai Könyvkiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kisebb sérüléssel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20876.

Rufpreis:
1 600 HUF

Neuendorff, [Richard]: Praktische Mathematik. I. Teil: Graphisches und numerisches Rechnen. Aus Natur und Geisteswelt 341. Bändchen. Leipzig, 1911, B. G. Teubner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20877.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF