Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 165

Vizy Béla: Bauxitkutatás Magyarországon. Bp., 1999, Magyar Alumíniumipari Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20854.

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Bozóky Endre: Kis meteorologia Stampfel-féle Könyvkiadó, 1901. Kiadói papírkötésben
20855.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reumatológia. Szerk. Gömör Béla, Bálint Géza. Bp., 1989, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés, néhány oldalon aláhúzásokkal.
20856.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Imre: Belbetegségek elkülönítő diagnózisa. Bp., 1961, Medicina. Kissé sérült kiadói egészvászon-kötés, aláhúzásokkal, névbejegyzéssel.
20857.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Móczár László: Kis állathatározó. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
20858.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bérczi Szaniszló: Planetológia. ELTE Természettudományi Kar. Kézirat. Bp., 1995, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20859.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szentágothai János: Functionalis anatomia. Az ember anatómiája, fejlődéstana, szövettana és tájanatómiája I-II-III. Bp., 1977, Medicina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborító.
20860.

Rufpreis:
2 000 HUF

20861.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ratzel, Friedrich - Ritter, Carl: Geographie. Breislau-Leipzig, 1926, Ferdinand Hirt, 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. + Zur Geologie und regionalen Stellung der Canarischen Inseln Mit 1 Abbildung von Walter Medwenitsch. Wien, 1972, Miteilungen der Geologischen Gesellschaft in Wien. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20862.

Rufpreis:
1 800 HUF

20863.

Rufpreis:
1 600 HUF

20864.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kernmayr, [Hans Gustl]: Die Waffenlose Macht. Werden und Wirken des Roten Kreuzes in aller Welt. Der Roman der Barmherzigkeit. Wien-Wels-Passau, [1953], Rudolf Traunau, 455+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé viseltes, foltos kiadói papír védőborítóban.
20865.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF