Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3457333
20854
515
Books: Natural sciences, Medicine
Vizy Béla: Bauxitkutatás Magyarországon. Bp., 1999, Magyar Alumíniumipari Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3459025
20855
515
dr. Bozóky Endre: Kis meteorologia Stampfel-féle Könyvkiadó, 1901. Kiadói papírkötésben
3459390
20856
515
Reumatológia. Szerk. Gömör Béla, Bálint Géza. Bp., 1989, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés, néhány oldalon aláhúzásokkal.
3459468
20857
515
Magyar Imre: Belbetegségek elkülönítő diagnózisa. Bp., 1961, Medicina. Kissé sérült kiadói egészvászon-kötés, aláhúzásokkal, névbejegyzéssel.
3459482
20858
515
Dr. Móczár László: Kis állathatározó. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
3461456
20859
515
Bérczi Szaniszló: Planetológia. ELTE Természettudományi Kar. Kézirat. Bp., 1995, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3464644
20860
515
Szentágothai János: Functionalis anatomia. Az ember anatómiája, fejlődéstana, szövettana és tájanatómiája I-II-III. Bp., 1977, Medicina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborító. 3389624
20861
515
3460996
20862
515
Ratzel, Friedrich - Ritter, Carl: Geographie. Breislau-Leipzig, 1926, Ferdinand Hirt, 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. + Zur Geologie und regionalen Stellung der Canarischen Inseln Mit 1 Abbildung von Walter Medwenitsch. Wien, 1972, Miteilungen der Geologischen Gesellschaft in Wien. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
3213294
20863
515
3213934
20864
515
3338628
20865
515
Kernmayr, [Hans Gustl]: Die Waffenlose Macht. Werden und Wirken des Roten Kreuzes in aller Welt. Der Roman der Barmherzigkeit. Wien-Wels-Passau, [1953], Rudolf Traunau, 455+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé viseltes, foltos kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF