20857.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Magyar Imre: Belbetegségek elkülönítő diagnózisa. Bp., 1961, Medicina. Kissé sérült kiadói egészvászon-kötés, aláhúzásokkal, névbejegyzéssel.