Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 165

20878.

Rufpreis:
1 400 HUF

20879.

Rufpreis:
1 400 HUF

Chmelka, Fritz - Melan, Ernst: Einführung in die Statik. Wien, 1942, Springer-Verlag, VII+(1)+132 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20880.

Rufpreis:
1 400 HUF

Die neue Brehm-Bücherei sorozat 2 füzete: Horst Wachs: An deutschen Küsten. Erster Teil. Pflanzen, Wind und Wellen. + Max Beier - Franz Heikertinger: Fangheuschrecken. Leipzig, 1950-1952, Akademische Verlagsgesellschaft Geest & Portig, 31+(3) p.; 31+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20881.

Rufpreis:
1 400 HUF

Schiller, Reinhard: Szent Hildegard gyógyításai. Bp., 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20882.

Rufpreis:
1 400 HUF

Buzágh Aladár: A kolloidok természettudományi jelentősége. Bp., 1931, Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+212 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az első 2 lap felső részén kis hiánnyal, sérüléssel.
20883.

Rufpreis:
1 400 HUF

Die Naturwissenschaften folyóirat 1943. évi teljes évfolyama, 24 kötet
20884.

Rufpreis:
800 HUF

Szathmáry László: Áruismeret felső kereskedelmi iskolák számára. I. köt. Ipari növénytan. Bp., 1924, Lampel R., 224 p. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel, néhány lapon bejegyzésekkel.
20885.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Ferenc: A Nemzet nagy gondja: A nemi kérdés. Bp., 1943. KIE, 43p. Papírborító elvált.
20886.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dan, J,, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky, Z, Raz: The soils and soil associations map of Israel. Jerusalem, 1962. Hebrew University. 25 p + 2 t.
20887.

Rufpreis:
1 400 HUF

20888.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bisztricsány Ede: Mérnökszeizmológia. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó papírborító foltos.
20889.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF