Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 165

Matematikai és természettudományi értesítő. XLV. köt. A M. Tud. Akadémia III. osztályának folyóirata. Szerk.: Fröhlich Izidor osztálytitkár. Bp., 1928, MTA, VI+2+689 p. Átkötött félvászon-kötésben.
20830.

Rufpreis:
2 400 HUF

Megyeri János-Török László-Wéber Mihály: Állattan I-II. kötet - 1.: Általános állattan, 2.: Állatrendszertan. Tankönyvkiadó, 1954. 846p, 757p, XVI. t. Kiadói félvászon kötésben
20831.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+1+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel (felsőpulai Bertalanffy Viktor.)
20832.

Rufpreis:
2 400 HUF

Flammarion, [Camille] Kamill: Ujabb csillagászati olvasmányok. - - összes műveiből ford.: Feleki József. Bp., 1897, Athenaeum, VII+(1)+457+(3) p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói dekoratív, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas, foltos borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel.
20833.

Rufpreis:
2 400 HUF

1928 Földtani Szemle. Geológiai és paleontológiai folyóirat. Szerk.: Papp Károly. I. köt. 5. füzet. Bp., 1928, Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Földtani Intézete (Bethlen-ny.), (1) p.+ 192-286 p.+ (2) p.+ 7 melléklet. Átkötött, modern műbőr-kötésben, nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.
20834.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Hárdi István: Elmekórtan Kézirat. Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp. 1967. Tankönyvkiadó Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
20835.

Rufpreis:
2 000 HUF

Max Mezger - Franz Boerner: Das Nieverlorene Paradies. Berlin-Darmstadt,1956., Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20836.

Rufpreis:
1 800 HUF

20837.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bodon Károly: A szív és a vérkeringés betegségei és azok gyógyítása. Orvosoknak és orvostanhallgatóknak. Bp., 1934. Félvászon kötés, foltos lapok, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20838.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Havass Rezső: Ritter Károly Összehasonlító (Bölcsészeti) Földrajza. Bemutttatott a Magyar Tudományos Akadémia 1882. április 3-ki ülésén. Bp., 1882, Wilckens és Waidl Könyvnyomdája. Átkötött egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
20839.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Böhm Boleslaw: Adatok a lengyel-magyar Kárpátok kőolajgeológiájához. Térképpel és szelvényekkel. Bp., 1914, M. Kir. Földtani Intézet. 34 p. + 1 kihajtható térképmelléklet. Kiadói sérült papírkötés, volt könyvtári példány.
20840.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20841.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF