20833.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Flammarion, [Camille] Kamill: Ujabb csillagászati olvasmányok. - - összes műveiből ford.: Feleki József. Bp., 1897, Athenaeum, VII+(1)+457+(3) p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói dekoratív, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas, foltos borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel.