Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 165

Horn Péter - Zsilinszky Sándor: Új akvarisztika. Bp., 1991, Mezőgazdasági. 8., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos címlappal.
20770.

Rufpreis:
2 000 HUF

Michael Greger - Gene Stone: How no to die. London, 2018, Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20771.

Rufpreis:
1 600 HUF

Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Ford.: Detre László. Entz Béla bevezetésével. Magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Győry Tibor és Bálint Nagy István. Bp., én. Könyvbarátok Szövetsége. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen címkével.
20772.

Rufpreis:
2 000 HUF

Danielné Lengyel Laura: Magyar testőrök Bécsben. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1937.], Dante, (Arany János-ny.), 150+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20773.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mészáros-Länger-Szabó: Puli, pumi, mudi. Kutyatár sorozat. H.n., é.n., Elek és Társa Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
20774.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kromayer, [Ernst] - Scholtz Gusztáv: Bőr- és nemibetegségek. Bp., [1926], Novák Rudolf és Társa, 204 p. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült, foltos borítóval, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal, ázásnyomokkal.
20775.

Rufpreis:
2 000 HUF

Talman, Charles Fitzhugh: A levegő birodalma. Ford.: Ballenegger Róbertné. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+311 p.+18 t. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
20776.

Rufpreis:
2 000 HUF

Juhász Vilmos (szerk.): A régi és az új Európa atlasza. Bp., Dante. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20777.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csiba István: Magyarország hegyeiről. Nagyszombat 1714. Reprint Miskolc, 1991 Kiadói, kissé foltos papírkötésben
20778.

Rufpreis:
2 000 HUF

Küst, Diedrich - Schaetz, Franz: Fortpflanzungsstörungen der Haustiere. Stuttgart, 1949, Ferdinand Enke, XI+[1]+207+[1] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a szövegben aláhúzásokkal.
20779.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hartmann Róbert: Az emberszabású majmok és szervezetök. Bp., 1888. K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
20780.

Rufpreis:
2 000 HUF

Poppe, Johann Heinrich Moritz von: Geschichte aller Erfindungen und Entdeckungen im Bereiche der Gewerbe, Künste und Wissenschaften von der frühesten Zeit bis auf unsere Tage. Frankfurt, 1847, Joseph Baer, XXVI+612 p.+ XXI t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, foltos lapokkal.
20781.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF