Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 165

Kalmár Gusztáv: Magyar geopolitika. A szerző, Kalmár Gusztáv József (1892-1996) bencés szerzetes, földrajztudós, főiskolai tanár által DEDIKÁLT példány! [Bp., 1942.], Stádium, 191 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, szakadt elülső szennylappal.
20758.

Rufpreis:
2 800 HUF

20759.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Schmidt Sándor: A kristálytan története. Bp., 1911, K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20760.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Magyar gyógyszerkönyv. Harmadik kiadás. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda. Félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20761.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

Gaál István: Ismerkedés a természettel. DEDIKÁLT! Maderspach Viola rajzaival. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20762.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Sztanó Imre: A számvitel alapjai. 2013, BGF-Perfekt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20763.

Rufpreis:
2 400 HUF

Friedberger, [Franz] - Fröhner, Eugen: Lehrbuch der klinischen Untersuchungsmethoden für Tierärzte und Studierende. Stuttgart, 1900, Ferdinand Enke, VIII+572 p. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopottas borítóval és gerinccel, a címlapon kivágásból eredő hiánnyal.
20764.

Rufpreis:
2 400 HUF

20765.

Rufpreis:
2 400 HUF

A diabeteses láb korszerű ellátása. Szerk.: Daróczy Judit. Bp., 2004, Dictum. Kiadói papírkötés.
20766.

Rufpreis:
2 400 HUF

Udvardy Miklós: Dinamikus állatföldrajz. A szárazföldi állatok elterjedése. Bp., 1983, Tankönyvkiadó, 496 p.+ 3 (kihajtható) t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
20767.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hankó Béla: A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp., [1927], Athenaeum, 186+[2] p.+ 1 t. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül jó állapotban, ex libris-szel.
20768.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krafft-Ebing R[ichárd]: Egészséges és beteg idegek. Ford.: Osváth Albert. Bp., 1885, Athenaeum, V+1+136 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal.
20769.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF