20765.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Völker, Richard: Eugen Fröhners Lehrbuch der allgemeinen Therapie für Tierärzte. Stuttgart, 1943, Ferdinand Enke, XI+[1]+271+[1] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, a címlapon sérüléssel.