20759.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Scheunert, Arthur - Trautmann, Alfred: Lehrbuch der Veterinär-Physiologie. Berlin, 1951, Paul Parey, XI+[1]+486+[2] p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé hullámos lapokkal, kissé sérült kiadói kartontokban.