Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Bolz, Walther: Lehrbuch der allgemeinen Chirurgie für Tierärzte und Studierende. Stuttgart, 1951, Ferdinand Enke, XVI+498+[2] p. Szövegközti fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg