20807.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
W. Ellenberger - A. Scheunert: Lehrbuch vergleichenden Physiologie der Haussäugetiere. Berlin, 1925, Paul Parey, XII+643 p. Dritte Auflage. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány lapon aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.