20806.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Érdy László Magasfrekvenciás sugarak a gyógyászatban. Írta és összeáll.: --. Budapest, é. n. Szerző. 230 l. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. Illusztrált, Ritka!