Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3093500
10507
495
44000
3003027
10508
495
55000
3170351
10509
495
42000
Markó Erzsébet (1947-): Éj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Szépia Alkotóközössé címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×90 cm
3354756
10510
495
Marosán Ferenc (1962-2015): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1999. Indigónyomat, tojáslevonat, papír, jelzett. II/III számozással. Bal alsó és felső sarkában ázásnyommal. 50x35 cm 3355017
10511
495
Maróti Dénes (1978-): Dante, Isteni Színjáték, pokol kapuja, bal szárny. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. 10/35 (?) számozással, 40x14 cm
3111767
10512
495
55000
3391574
10513
495
Márton Jenő (működött a XX. sz. elején): Tűzoltó figura. Tus, papír. Jelzett, 22x35 cm 3159566
10514
495
11000
3336479
10515
495
19000
Matyófalvi (Matyó) Gábor (1947-1998): Özvegykoporsó. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással. Üvegezett fakeretben. 56x38 cm
3282315
10516
495
26000
Méder Ilona (1903-1988), kolozsvári festőnő: Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 57x44 cm.
3333077
10517
495
160000
Megyik János (1938-): Város, 2002/2017. Dombornyomás, akril, papír, jelzett. L 1/1 számozással. 10x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab!
3245183
10518
495
Merényi Rudolf (1893-1957): Női portré. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF