Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

10507.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10508.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Markó Erzsébet (1947-): Éj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Szépia Alkotóközössé címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×90 cm
10509.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Marosán Ferenc (1962-2015): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1999. Indigónyomat, tojáslevonat, papír, jelzett. II/III számozással. Bal alsó és felső sarkában ázásnyommal. 50x35 cm
10510.

Rufpreis:
4 000 HUF

Maróti Dénes (1978-): Dante, Isteni Színjáték, pokol kapuja, bal szárny. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. 10/35 (?) számozással, 40x14 cm
10511.

Rufpreis:
4 000 HUF

10512.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Márton Jenő (működött a XX. sz. elején): Tűzoltó figura. Tus, papír. Jelzett, 22x35 cm
10513.

Rufpreis:
6 000 HUF

10514.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Matyófalvi (Matyó) Gábor (1947-1998): Özvegykoporsó. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással. Üvegezett fakeretben. 56x38 cm
10515.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Méder Ilona (1903-1988), kolozsvári festőnő: Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 57x44 cm.
10516.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Megyik János (1938-): Város, 2002/2017. Dombornyomás, akril, papír, jelzett. L 1/1 számozással. 10x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab!
10517.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Merényi Rudolf (1893-1957): Női portré. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×15,5 cm
10518.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF