Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 93/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 43x39 cm
10373.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
10374.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Joseph Kadar (1936-2019): Post mail-art, 1996. Kollázs, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 16x23 cm
10375.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Juhász Erika (1926-2018): Kévét hordó lányok. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 50x60 cm
10376.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10377.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Julius Coloman Major: Tavaszi táj. Olaj, vászon, faroston. Jelzett. 30x40 cm. Dekoratív fakeretben.
10378.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Julius Coloman Major: Vízparti táj (Badacsony?). Olaj, farost. Jelzett. 30x40 cm. Dekoratív fakeretben.
10379.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kádár György (1912-2002): Lebegő kő. Rézkarc, papír, jelzett. 24x30 cm Üvegezett keretben
10380.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Tihanyi apátság. Linómetszet, dombornyomat, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, 33×24,5 cm.
10381.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kádár Katalin (1951-): "Égi és földi szökőkutak"/1. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 67x48 cm
10382.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kádár Katalin (1951-): "Égi és földi szökőkutak"/II. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 67x48 cm
10383.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kádár Katalin (1951-): Ború. Rézkarc, papír, jelzett, 9/45 számozással. 25x32,5 cm
10384.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF