Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3377639
10373
495
28000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 93/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 43x39 cm
3215354
10374
495
28000
Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
3330941
10375
495
Joseph Kadar (1936-2019): Post mail-art, 1996. Kollázs, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 16x23 cm 3316249
10376
495
Juhász Erika (1926-2018): Kévét hordó lányok. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 50x60 cm 2811753
10377
495
3800
3388117
10378
495
3800
Julius Coloman Major: Tavaszi táj. Olaj, vászon, faroston. Jelzett. 30x40 cm. Dekoratív fakeretben. 3388119
10379
495
3800
Julius Coloman Major: Vízparti táj (Badacsony?). Olaj, farost. Jelzett. 30x40 cm. Dekoratív fakeretben. 3391891
10380
495
Kádár György (1912-2002): Lebegő kő. Rézkarc, papír, jelzett. 24x30 cm Üvegezett keretben
3334104
10381
495
Kádár György (1912-2002): Tihanyi apátság. Linómetszet, dombornyomat, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, 33×24,5 cm.
3355213
10382
495
Kádár Katalin (1951-): "Égi és földi szökőkutak"/1. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 67x48 cm
3355214
10383
495
Kádár Katalin (1951-): "Égi és földi szökőkutak"/II. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 67x48 cm
3355062
10384
495
Kádár Katalin (1951-): Ború. Rézkarc, papír, jelzett, 9/45 számozással. 25x32,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF