Istókovits Kálmán (1898-1990): Női akt tanulmány. Vöröskréta, papír. Jelzett. Kétoldalas mű, hátoldalán alaktanulmány rajz. Lap alja foltos. Bal felső sarkában kissé sérült. 29,5x21 cm.
Jakab Károly (1904-1994): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett, 70×100 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
José Duarte Tinoco (-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1984. Vegyes technika, rétegelt falemez, jelzett a hátoldalán, hátoldala kissé foltos, 50×105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Josef Albers (1888-1976): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 18,5x18,5 cm / serigraphy on paper, unsigned, issued by Galerie Denise René 1964, framed
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (7/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm