Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

10361.

Rufpreis:
10 000 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Női akt tanulmány. Vöröskréta, papír. Jelzett. Kétoldalas mű, hátoldalán alaktanulmány rajz. Lap alja foltos. Bal felső sarkában kissé sérült. 29,5x21 cm.
10362.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Istókovits Kálmán (1898-1990): Templomi oltár terve. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 23x14,5 cm
10363.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Iván Szilárd (1912-1988), 2 db grafika: Lány portré és kendős asszony. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. 6,5x4,5 és 4,5x4 cm
10364.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Iványi Katalin (1924-2009) Alakok. Olaj, papír, jelzett 16,5x23 cm Keretben
10365.

Rufpreis:
12 000 HUF

10366.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jakab Károly (1904-1994): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett, 70×100 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10367.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Jelzés nélkül, 1980 körül: Vázlatfüzet 13 db rajzzal (kórházi jelenetek gyerekekkel, felnőttekkel stb.). Ceruza, papír. 17×23,5 cm
10368.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Női aktok. Rézkarc, papír, foltos, 14,5×11,5 cm
10369.

Rufpreis:
2 000 HUF

José Duarte Tinoco (-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1984. Vegyes technika, rétegelt falemez, jelzett a hátoldalán, hátoldala kissé foltos, 50×105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10370.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10371.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10372.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF