Dienes László (1891-?): Női art deco akt. Olaj, vászon. Jelzett. Apró felületi kopásokkal. 72,5x55 cm. Dekoratív, kissé sérült régi keretben. / oli on canvas, signed, framed
Dobos Mária (1930-40 körül): 75 db kis méretű rajz (Figurák, meseillusztrációk stb.). Ceruza, papír. Jelzett a mappán. Mappába ragasztva. 6x6 és 8x10 cm közötti méretekben.
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Öreg fa. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 30x40 cm
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 10 db mű: Alakos kompozíciók (emberek a tájban és utcán), 1985-1990. Ceruza, papír, mindegyik jelzett, részben papírra kasírozva, 21x29,5 és 24,5x40 cm közötti méretekben
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Női akt, városképek és tájak (Mosdós, Piran, stb.) . Klf. technikák (monotípia, filctoll, golyóstoll, ceruza stb.), papír, kettő kivételével mind jelzett, részben lapszéli apró szakadásokkal és sérülésekkel, 21x29,5 és 30x42 cm közötti méretekben
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Törpe halpuszival. Computer print, merített papír, jelzett, próbanyomat, a művész és Vincze Papírmerítő Műhely szárazbélyegzőjével, 21x15 cm