Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3283482
10205
495
8500
Csorba Kata (1948-): Ölelés. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 70x50 cm
3211968
10206
495
15000
Csorba Simon László (1943-2024): Isten éltessen Supka Manna, Hari om. 1984. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 számozással. Lapszéli apró törésnyommal. 58,5x44 cm
3368012
10207
495
Csulak Elemér (1887-?): Téli táj. Rézkarc, papír. Jelzett. keretben 18x14 cm
3390579
10208
495
3400
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tárgyak és virágok. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (98/100). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 39,5×27,5 cm 3375620
10209
495
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tihanyi látkép, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm, üvegezett fakeretben 3387112
10210
495
Czeglédi Gábor (1970-): Éva olvas, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, E./A. III/XV. számozással. 8,5x11,5 cm
3387197
10211
495
Czeglédi Gábor (1970-): Havas kilátó (Budapesti panoráma, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, E./A. III./XV. számozással. Lapszéli apró szakadással. 9x12,5 cm 3387193
10212
495
Czeglédi Gábor (1970-): Selmecbányai utca, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, E./A. XIII./XV. számozással. 19x15,5 cm 3222814
10213
495
22000
Czinege Zsolt (1964-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben a kereten minimális sérüléssel. 65x50 cm
3355257
10214
495
3200
Czirbusz László (-): A Kisvasútról a Hosszúház felé, 1966. Filc, toll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 18x25 cm
3369783
10215
495
3800
Czirbusz László (-): A vak korrupció (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 25x17 cm
3369763
10216
495
3800
Czirbusz László (-): Az újjáépítés figurája (karikatúra), 1965. Tus, papír, jelzett. 26x19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF