Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Herman Lipót (1884-1972): Portré. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 13x7 cm
10337.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 24×18 cm
10338.

Rufpreis:
2 000 HUF

10339.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Hermann Lipót (1884-1972): Puttók. Vegyes technika, autográf soraival, jelzett. 10x16 cm
10340.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hetényi Tibor (1891-1977): Vitorlás. Tempera, papír, jelzés nélkül, sérült, paszpartuban, 55,5x76,5 cm
10341.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10342.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10343.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10344.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Hetey Katalin (1924-2010): Vizi táj. Akvarell, papír, jelzett Hetey C. 955. 33x49 cm Üvegezett keretben.
10345.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Hincz Gyula (1904-1986): Proletár tanműhely. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 19,5×28,5 cm
10346.

Rufpreis:
4 000 HUF

Honti Nándor (1878-1961), 2 db rajz: Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának fiatalkori portréja, 1920 és kislány könyvvel. Ceruza, tus, papír. Utóbbi jelzett. 14,5x8,5 és 11,5x9 cm
10347.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Horkay István (1945-): Kettős portré. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 49x40 cm
10348.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF