Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2982920
10325
495
3285632
10326
495
17000
Hartung Sándor (1962-): Szeptember. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 29x41 cm
3392071
10327
495
Határ János (1924-2000): Erdei táj,. Olaj, farost. Keretben 38x48 cm
3265875
10328
495
60000
Hegyi György (1922-2001): Szentendrei részlet. Olaj, karton, jjl.: Hegyi. 60x80 cm, üvegezett fakeretben.
3387989
10329
495
5500
Helbing Ferenc (1870-1958), Somos István(1893-1931), Szabó Aurél (1888-1964): 3 db grafika a Díszítő Művészet c. folyóiratból. Linómetszet, papír, részben jelzett a nyomaton, lapméret: 25x20,5 cm, lap széle részben sérült.
3313085
10330
495
900000
Henri Nouveau (1901-1959): Kompozíció, 1931. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent: H. Nouveau 1931. André Coll-Rotger francia nyelvű, fényképes tanúsítványával. Kissé foltos. Javított. Kisebb szakadásokkal. Kissé foltos. 43×31 cm
2967761
10331
495
2967773
10332
495
9500
2967464
10333
495
2967473
10334
495
3334110
10335
495
Herczeg István (1949- ) : Nyaral a család. Papírnyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 34×23 cm
3334112
10336
495
Herczeg István (1949- ): Háromkirályok. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 19,5×26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF