Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

10591.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10592.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10593.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10594.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Platthy György (1908-2003): Falusi kovács, 1954. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Platthy György autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 54x65 cm
10595.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Pleidell János (1915-2007): Szent (Árpád-házi Szent Margit?). Akvarell, ceruza, karton, jelezve balra lent. 46,5x29,5 cm.
10596.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Pleidell János (1915-2007): Vöröskereszt. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Sérült, foltos. 51x36 cm.
10597.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pleidell János (1915-2007): Üvegablak vagy falképterv (máriaremetei templom?). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. 43x31 cm. Hátoldalán Frádl Péter építész tervrajza 1954-ből.
10598.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Pleidell János (1915-2007): Üvegablak vagy falképterv alakokkal (máriaremetei templom?). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. 43x31 cm. Hátoldalán Gubás György építész v. építésznövendék tervrajza 1954-ből.
10599.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ponyi jelzéssel: Emberi sorsok Madách I. Línómetszet 10/3 sorszámozott, jelzett, üvegezett keretben 47x32 cm
10600.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prokop Péter (1919-2003): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 48×59 cm
10601.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Prokop Péter (1919-2003): Expresszív arckép. Linómetszet, papír, jelezve jobbra lent. 14×7,5 cm
10602.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF