Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2710192
10591
495
15000
2707054
10592
495
15000
3238514
10593
495
3172071
10594
495
3344663
10595
495
42000
Platthy György (1908-2003): Falusi kovács, 1954. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Platthy György autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 54x65 cm
3386197
10596
495
Pleidell János (1915-2007): Szent (Árpád-házi Szent Margit?). Akvarell, ceruza, karton, jelezve balra lent. 46,5x29,5 cm.
3356334
10597
495
Pleidell János (1915-2007): Vöröskereszt. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Sérült, foltos. 51x36 cm.
3356082
10598
495
Pleidell János (1915-2007): Üvegablak vagy falképterv (máriaremetei templom?). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. 43x31 cm. Hátoldalán Frádl Péter építész tervrajza 1954-ből.
3356090
10599
495
Pleidell János (1915-2007): Üvegablak vagy falképterv alakokkal (máriaremetei templom?). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. 43x31 cm. Hátoldalán Gubás György építész v. építésznövendék tervrajza 1954-ből.
3316160
10600
495
Ponyi jelzéssel: Emberi sorsok Madách I. Línómetszet 10/3 sorszámozott, jelzett, üvegezett keretben 47x32 cm
3333382
10601
495
60000
Prokop Péter (1919-2003): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 48×59 cm
3356307
10602
495
Prokop Péter (1919-2003): Expresszív arckép. Linómetszet, papír, jelezve jobbra lent. 14×7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF