Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Olbert Mariann (1973-): Gyulai vár csónakázókkal. Akvarell, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 17x23 cm
10567.

Rufpreis:
5 000 HUF

10568.

Rufpreis:
3 000 HUF

10569.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10570.

Rufpreis:
3 000 HUF

10571.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: 1890 Május (Csillag Zsigmond beszéde a Városligetben). Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, foltos, 20×30 cm
10572.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Oravecz Viktória (1969-): Kertben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bal szélén felületi vágással. 40x28,5 cm
10573.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Oravecz Viktória (1969-): Virágok (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 36x53,5 cm
10574.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Orbán Dezső (1884-1987): Pihenő ló. Tus, papír, jelezve balra lent. Proveniencia: Forbáth-Fonó-gyűjtemény. Üvegezett fakeretben. 32,5×45 cm.
10575.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Orr András (-): Négyzet I., 2006. Litográfa, papír, jelzett, V/XII számozással. 20x20 cm
10576.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Orsós Ferenc (1879-1962): A táj arca, 1919. Akvarell, papír, jelzett. 32,5×46,5 cm
10577.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Orsós Ferenc (1879-1962): Álló női akt. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. Kissé foltos. 36,5×26 cm
10578.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF