Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3347118
10567
495
Olbert Mariann (1973-): Gyulai vár csónakázókkal. Akvarell, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 17x23 cm
2944335
10568
495
2944339
10569
495
3200
2948735
10570
495
2948725
10571
495
3290506
10572
495
300
Olvashatatlan jelzéssel: 1890 Május (Csillag Zsigmond beszéde a Városligetben). Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, foltos, 20×30 cm
3330142
10573
495
30000
Oravecz Viktória (1969-): Kertben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bal szélén felületi vágással. 40x28,5 cm
3330145
10574
495
30000
Oravecz Viktória (1969-): Virágok (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 36x53,5 cm
3286105
10575
495
80000
Orbán Dezső (1884-1987): Pihenő ló. Tus, papír, jelezve balra lent. Proveniencia: Forbáth-Fonó-gyűjtemény. Üvegezett fakeretben. 32,5×45 cm.
3387818
10576
495
Orr András (-): Négyzet I., 2006. Litográfa, papír, jelzett, V/XII számozással. 20x20 cm
3386173
10577
495
24000
Orsós Ferenc (1879-1962): A táj arca, 1919. Akvarell, papír, jelzett. 32,5×46,5 cm
3386165
10578
495
Orsós Ferenc (1879-1962): Álló női akt. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. Kissé foltos. 36,5×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF