Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3386182
10579
495
Orsós Ferenc (1879-1962): Hölgy cicával. Ceruza, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 34×42 cm 3360526
10580
495
Pap Gyula (1899-1983): Anya gyermekével. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb foltokkal és apró szakadásokkal, 50x31 cm.
3360508
10581
495
Pap Gyula (1899-1983): Vízparti táj (Dunakanyar?). Linómetszet, papír. Jelzett. 26x35 cm.
3308075
10582
495
11000
Papp Sándor (1868-1937): Erdélyi táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (paszpartu által kissé takarva). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21×26 cm 3299746
10583
495
Pásztor Gábor (1933-2012): III. Károly 1711-1740. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
3377193
10584
495
Pásztor Gábor (1933-2012): Somogy élelmet küld Budapest proletárjainak. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
3334880
10585
495
Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
3355002
10586
495
Pató Károly (1950-): Luna. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. XV/8 számozással, 30x24 cm
3386392
10587
495
Paulovits Pál (1892-1975): Az ablaknál, színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 35x27 cm
3371335
10588
495
Paulovits Pál (1892-1975): Falusi mulatság. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldali üveg repedt. 24×35 cm
3360651
10589
495
Paulovits Pál (1892-1975): Parti nyárfa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 33×42 cm
3359039
10590
495
Paulovits Pál (1892-1975): Velencei részlet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sérült, foltos, feltekerve, 35×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF