Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Orsós Ferenc (1879-1962): Hölgy cicával. Ceruza, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 34×42 cm
10579.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pap Gyula (1899-1983): Anya gyermekével. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb foltokkal és apró szakadásokkal, 50x31 cm.
10580.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pap Gyula (1899-1983): Vízparti táj (Dunakanyar?). Linómetszet, papír. Jelzett. 26x35 cm.
10581.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Papp Sándor (1868-1937): Erdélyi táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (paszpartu által kissé takarva). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21×26 cm
10582.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Pásztor Gábor (1933-2012): III. Károly 1711-1740. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10583.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pásztor Gábor (1933-2012): Somogy élelmet küld Budapest proletárjainak. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10584.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10585.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pató Károly (1950-): Luna. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. XV/8 számozással, 30x24 cm
10586.

Rufpreis:
4 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Az ablaknál, színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 35x27 cm
10587.

Rufpreis:
4 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Falusi mulatság. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldali üveg repedt. 24×35 cm
10588.

Rufpreis:
5 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Parti nyárfa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 33×42 cm
10589.

Rufpreis:
2 400 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Velencei részlet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sérült, foltos, feltekerve, 35×25 cm
10590.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF