Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3375908
10313
495
44000
Győri István (1957-): Ars poetica, 1993. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x47 cm
3372712
10314
495
Győry Miklós (1905-1995): Dunapart, Budapest, 1954. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm 3369216
10315
495
H. N. Mira, Halmosi Mária (1945-2008): Presszóban. Nyomat, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és számozott (9/50). 26x17 cm
3371306
10316
495
3200
HA v. AH jelzéssel: Király (1967?). Toll, papír. Papírra kasírozva. 10,5x7 cm
3392808
10317
495
Haász Ágnes (1951-): Games labyrinth V, 1998. Elektrográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. I/XV számozással. Hátoldalán címkén feliratozott. Lapszéli kisebb elszíneződéssel. 15x10 cm
3354880
10318
495
Haász Ágnes (1951-): Mint azokon a napokon..., 2001. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/30). Hátoldalán címkén feliratozott. 38x28 cm 3354730
10319
495
Haász Ágnes (1951-): Quodlibet II,, 1848-49. Elektrográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. I/XV számozással. Hátoldalán autográf felirattal. 50x35 cm
3213657
10320
495
Hajdú Katalin (1932-): Cyklámen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29x32 cm 3252140
10321
495
24000
Halasi Horváth István (1904-1994): Cigány legény hegedűvel. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 26x22 cm
3370593
10322
495
Halmos Klára (1953-): Itáliai emlék, 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV számozással. 33,5x24,5 cm
3297020
10323
495
3800
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Atmoszférikus táj (Pásztó?), 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, lap alján kisebb javított szakadással, 31,5×46,5 cm
3368068
10324
495
24000
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Éneklő lányok. Pasztell, papír, Jelezve jobbra fent, Üvegezett keretben 63x45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF