Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Gádor Emil (1911-1998): Csónakos. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×59 cm
10289.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Gádor Emil (1911-1998): Portré, 1955. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, fakeretben. 28x18,5 cm.
10290.

Rufpreis:
8 000 HUF

10291.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével. 30x40 cm
10292.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gál Dezső (1924-2004) Dunaparti város. Tempera, papír, ,jelzett. üvegezett keretben 48x68 cm
10293.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gergely Sándor (?-): Táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
10294.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gertler Tibor (1902-1991): Női portré, 1967. Tus, papír, jelezve balra lent hagyatéki pecséttel. Néhány kevés apró folttal. 49x39 cm. Fakeretben.
10295.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gimes Lajos (1886-1945): Velence 2 db rézkarc. papír, 8x9 cm, 25x18 cm
10296.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): A Spanyol Lépcső Rómában. Ofszet nyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×19 cm
10297.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Kondor Béla emléklap. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 18×27 cm
10298.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Művésztelep. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 16,5x20 cm.
10299.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gruber, Erich (-): Danse macabre. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 5/5 számozással. 30x22 cm
10300.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF