Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3169092
10289
495
32000
Gádor Emil (1911-1998): Csónakos. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×59 cm
3170206
10290
495
3169098
10291
495
28000
3331819
10292
495
Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével. 30x40 cm
3391949
10293
495
24000
Gál Dezső (1924-2004) Dunaparti város. Tempera, papír, ,jelzett. üvegezett keretben 48x68 cm 3375934
10294
495
Gergely Sándor (?-): Táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
3376712
10295
495
24000
Gertler Tibor (1902-1991): Női portré, 1967. Tus, papír, jelezve balra lent hagyatéki pecséttel. Néhány kevés apró folttal. 49x39 cm. Fakeretben. 3391997
10296
495
Gimes Lajos (1886-1945): Velence 2 db rézkarc. papír, 8x9 cm, 25x18 cm 3389753
10297
495
Gross Arnold (1929-2015): A Spanyol Lépcső Rómában. Ofszet nyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×19 cm 3389758
10298
495
Gross Arnold (1929-2015): Kondor Béla emléklap. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 18×27 cm 3389941
10299
495
Gross Arnold (1929-2015): Művésztelep. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 16,5x20 cm.
3370384
10300
495
Gruber, Erich (-): Danse macabre. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 5/5 számozással. 30x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF