Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3073192
10277
495
22000
3212681
10278
495
90000
Freytag Zoltán (1901-1983): Sebzett madár, 1970-71. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 100x70 cm / oil on canvas, signed
3333032
10279
495
Friedlinger Jenő (1890-?): Női portré. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5x26 cm
3330730
10280
495
8500
Füzesi Lajos (1931-2005): Lány gitárral. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 69×81 cm
3330732
10281
495
8500
Füzesi Lajos (1931-2005): Lány hegedűvel a vízparton. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 68×83 cm
3215302
10282
495
3174394
10283
495
44000
Gábor Jenő (1893-1968): Koldus asszony, 1945. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Aukcionálva: BÁV Rt. 52. Ékszer Aukció/105. Festmény Aukció, Műtárgy Aukció/4. Néprajzi Aukció - Tavaszi aukció, 2000, 378. tétel. Hátoldalán BÁV raglapokkal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 20x13,5 cm
3227857
10284
495
19000
3371166
10285
495
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Esztergom, bazilika. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten. Az 1935-ben megjelent Gáborjáni Szabó Kálmán: A magyar kultúra tűzhelyei c. kiadványból. Paszpartuban, 10×13 cm
3371162
10286
495
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Szeged, Keresztelő Kápolna. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten. Az 1935-ben megjelent Gáborjáni Szabó Kálmán: A magyar kultúra tűzhelyei c. kiadványból. Paszpartuban, 16×9,5 cm 3375598
10287
495
Gábris Béla (?-?): Őszi táj. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 70×100 cm 3377209
10288
495
Gacs Gábor (1930-2019): Analfabéták oktatása. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF