Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

10277.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Freytag Zoltán (1901-1983): Sebzett madár, 1970-71. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 100x70 cm / oil on canvas, signed
10278.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Friedlinger Jenő (1890-?): Női portré. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5x26 cm
10279.

Rufpreis:
6 000 HUF

Füzesi Lajos (1931-2005): Lány gitárral. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 69×81 cm
10280.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Füzesi Lajos (1931-2005): Lány hegedűvel a vízparton. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 68×83 cm
10281.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10282.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gábor Jenő (1893-1968): Koldus asszony, 1945. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Aukcionálva: BÁV Rt. 52. Ékszer Aukció/105. Festmény Aukció, Műtárgy Aukció/4. Néprajzi Aukció - Tavaszi aukció, 2000, 378. tétel. Hátoldalán BÁV raglapokkal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 20x13,5 cm
10283.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10284.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Esztergom, bazilika. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten. Az 1935-ben megjelent Gáborjáni Szabó Kálmán: A magyar kultúra tűzhelyei c. kiadványból. Paszpartuban, 10×13 cm
10285.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Szeged, Keresztelő Kápolna. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten. Az 1935-ben megjelent Gáborjáni Szabó Kálmán: A magyar kultúra tűzhelyei c. kiadványból. Paszpartuban, 16×9,5 cm
10286.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gábris Béla (?-?): Őszi táj. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 70×100 cm
10287.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gacs Gábor (1930-2019): Analfabéták oktatása. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10288.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF